Zenginlik İyidir

Share Button

tas-arabaKabarık bir banka hesabına sahipseniz, yeni araç satın almak için ne bir nedene, ne de ay sonu gibi parasal sorunları düşünmeye ihtiyacınız olmayabilir.

Ancak…

Aynı araçla kaza yapmanız durumunda kabarık bir dost listesine sahip değilseniz, yardımınıza koşacak birilerini bulamayabilirsiniz.

***

Geçtiğimiz hafta geçirdiğim operasyonda yanımda olan, arayan/soran, selam ileten, gelip ziyaret eden ve hatta aklından geçiren tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ederim. Planlı ancak acil bir operasyon olduğu için haber veremediğim dostlarımdan özür diliyorum.

Dün itibarıyla taburcu olduk. Şu an herşey yolunda.
Sevgiler
İbrahim Gündüz

Share Button

About İbrahim Gündüz

1983 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul yıllarında cobol ve basic le olan tanışması, yazılıma olan ilgisini arttırdı 2005 yılında. Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektronik bölümünden mezun olan Gündüz, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kurumlarda yazılım geliştirici olarak görev almıştır. Mesleki ilgi alanları, ölçeklenebilir sistemler, uygulama entegrasyonları ve ödeme sistemleridir. Halen Markafoni back end geliştirici olarak çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir