PHPKonf İstanbul Konferansı Geliyor…

Share Button

phpkonf14Evet ve nihayet beklenen etkinlik haberi geldi. İstanbulPHP topluluğu yaklaşık 8 aydır düzenli olarak WebBox sponsorluğunda İstanbul Şehir Üniversitesi’nde organize ettiği aylık buluşmalardan sonra yeni bir PHP Konferansı etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Güvenlilir kaynaklardan edindiğim bilgiye göre etkinliğin multi-track olacağı ve katılımcıları bir yıl boyunca PHP ye doyacak düzeyde içerikle buluşturacakları yönünde duyumlar aldım. Ben de herkes gibi sabırsızlıkla bu etkinliği bekliyorum.

Bu tarz etkinlikler, geliştiricilerin yeni teknolojilerle tanışması, Türkiye’deki geliştirici topluluklarının gelişimi ve dünyaya tanıtımı konusunda önemli rol oynuyor. Dolayısıyla bu bağlamda gerek organizasyon ekibi, gerekse sponsorluk anlamında elini taşın altına koyan herkese buradan kocaman bir teşekkür etmekte yarar var.

Etkinlikle ilgili gelişmelere http://phpkonf.org adresinden ulaşabilirsiniz.

PHPKonf İstanbul etkinliği 25-26 Temmuz’da Bahçeşehir üniversitesinde PHP geliştiricilerini bekliyor.

Bitti mi ? Bitmed. Ben de 25 Temmuz 17:00 deki “Kaya Gibi Sağlam Yazılım Projelerine İmza Atmanın 5 Prensibi” sunumumla karşınızda olacağım.

Share Button

About İbrahim Gündüz

1983 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul yıllarında cobol ve basic le olan tanışması, yazılıma olan ilgisini arttırdı 2005 yılında. Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektronik bölümünden mezun olan Gündüz, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kurumlarda yazılım geliştirici olarak görev almıştır. Mesleki ilgi alanları, ölçeklenebilir sistemler, uygulama entegrasyonları ve ödeme sistemleridir. Halen Markafoni back end geliştirici olarak çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir