PHPKonf Geliyor…!

Share Button

PHPKonfİstanbul PHP User Group yine sabırsızlıkla beklediğim muhteşem bir konferansa ev sahipliği yapıyor. 21-22 Mayıs 2016 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte paralel oturumlarla, yazılım dünyasından pek çok yerli ve yabancı konuşmacı, dinleyicileriyle buluşacak.

Eğer PHP geliştiricisiyseniz yerinizde olsam bu etkinliği kesinlikle kaçırmazdım. Zira SensioLabs kurucusu ve Symfony framework’ün babası Fabien Potencier, Doctrine core geliştiricilerinden Marco Pivetta ve Gianluca Arbezzano, SitePoint’in PHP editörü Bruno Skvorc, Yii framework’ün core geliştiricisi Alexander Makarov, Magento Evangelist Ben Marks ve Microsoft’tan PHP’in ve eklentilerinin neredeyse bütün desteğini sağlayan Pierre Joye, Ahmet Alp Balkan gibi(ve çok daha fazlası!) çok değerli isimleri bir arada görebilme şansına sahip olacağız.

Etkinlikle ilgili gelişmeleri şuradan takip edebilir; etkinlikle ilgili detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Share Button

About İbrahim Gündüz

1983 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul yıllarında cobol ve basic le olan tanışması, yazılıma olan ilgisini arttırdı 2005 yılında. Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektronik bölümünden mezun olan Gündüz, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kurumlarda yazılım geliştirici olarak görev almıştır. Mesleki ilgi alanları, ölçeklenebilir sistemler, uygulama entegrasyonları ve ödeme sistemleridir. Halen Markafoni back end geliştirici olarak çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir