PHP Geliştiricileri 22 Şubat 2014 de PHPKonf ile Bir Araya Geliyor

Share Button

PHPKonf22 Şubat 2014 Cumartesi günü düzenlenecek olan PHPKonf etkinliği, web teknolojileriyle ilgilenen meraklıları Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş’daki kampüsünde bir araya getirecek.

Etkinlik isminin PHP Konferansı olması sizleri yanıltmasın. Zira tecrübeli geliştiricilerden gerçek hayat deneyimleri, teknolojik ve mimari pek çok konuyla dopdolu bir etkinlik, katılımcılarını bekliyor.

Değerli dostumuz Emir Karşıyakalı tarafından organize edilen PHPKonf, etkinlik destekçilerinden paylas.com tarafından canlı olarak yayınlanacak. Etkinlik kaydını Eventbrite üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilir, gelişmeleri @phpkonf isimli twitter hesabından takip edebilir, diğer tüm detayları PHPKonf web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Elini taşın altına koyup böyle bir etkinliği organize ederek biz geliştiricileri bir araya getirecek olan Emir Karşıyakalı ve tüm destekçilerine gönülden teşekkür ederiz.

Share Button

About İbrahim Gündüz

1983 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul yıllarında cobol ve basic le olan tanışması, yazılıma olan ilgisini arttırdı 2005 yılında. Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektronik bölümünden mezun olan Gündüz, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kurumlarda yazılım geliştirici olarak görev almıştır. Mesleki ilgi alanları, ölçeklenebilir sistemler, uygulama entegrasyonları ve ödeme sistemleridir. Halen Markafoni back end geliştirici olarak çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir